CYBER LED 9W SILVER NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. Veľmi dobre svieti. Masívne hliníkové svietidlo s povrchovou úpravou – brúsený hliník |
STR-03966 CYBER LED 9W SILVER NW detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 585 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2141 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
