Tec-10930 - CIRCOLO LED S 10930
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna / biela |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 45 cm |
| Zásuvka | LED |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 13 mm |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 4-14 dní
163 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
