CIRCOLO LED M 10811 - Moderné svietidlá
Tec-10811 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 21 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 60 mm |
| Svetelný tok | 660 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 60 cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 15 ks, dodanie 4-14 dní
189 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
