CIRCOLO LED M 10815 - Stropné a nástenné
Tec-10815 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 21 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 65 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 13 mm |
| Svetelný tok | 660 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 60 cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 64 ks, dodanie 4-14 dní
173 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
