CIRCOLO LED S 10860 - Moderné svietidlá
Tec-10860 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 45 mm |
| Svetelný tok | 600 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 45 cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
195 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
