CIRCOLO POWER LED 11649 - Moderné svietidlá
Tec-11649 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 85 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 125 mm |
| Svetelný tok | 4600 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 1x30, 1x45, 1x60cm |
| Zásuvka | Integrovaná LED dioda |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 37 ks, dodanie 4-14 dní
439 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
