CIRCOLO LED 10864 - Moderné svietidlá
Tec-10864 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 60 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Šířka stínu | 1x45, 1x60cm |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 55 ks, dodanie 4-14 dní
289 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
