Pau-94646 - ULine příslušenství Trafo 60VA bílá 230/48V 29mm - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 50000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| výkon | 60 W |
| Dĺžka | 43 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 29 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
36,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
