ULine LED spot Ronde 7W 85mm 3000K černá - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94617 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 110 mm |
| Priemer | 85 mm |
| Svetelný tok | 405 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Úhel vyklopení | 45° |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
46 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 60,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
