ULine pás 5m Dacron textilní s mědí oranžová - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94620 detail výrobku
| Farba | oranžová |
| Materiál | meď |
| výkon | 150 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 5000 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Výška | 2.8 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Kolekce | ULine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
64,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
