ULine příslušenství napájení 47x26mm černá - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94625 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| výkon | 150 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 47 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Kolekce | ULine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
14,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
