ULine příslušenství Trafo 150VA bílá 230/48V 33mm - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94645 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| výkon | 150 W |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 33 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
64,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
