ULine příslušenství instalační sada 230/48V max. 60W černá - PAULMANN - Lankové svietidlá
Pau-94628 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / hliník |
| výkon | 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 40 mm |
| Priemer | 250 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | II |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
101 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 132,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
