Pau-94645 - ULine příslušenství Trafo 150VA bílá 230/48V 33mm - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| výkon | 150 W |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 33 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
64,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 85,35 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
