Pau-94644 - ULine příslušenství 3-krokový-stmívač max. 200W 48V 80x35mm bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 50000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 200W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 35 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 21.5 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
23,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,80 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
