Pau-94631 - ULine pás základní sada 10m max. 150W černá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / hliník |
| Třída ochrany | II |
| Max. příkon světelného zdroje | 150W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | ULine |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 10000 mm |
| Výška | 40 mm |
| Priemer | 250 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
230,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 302,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 302,60 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
