Tec-11403 - CIRCOLO LED M 11403
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Šířka stínu | 60 cm |
| Zásuvka | LED |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 21 W |
| Šírka | 60 mm |
| Svetelný tok | 660 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 12 ks, dodanie 4-14 dní
179 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
