Pau-79991 - LED nástěnné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 2700K 230V 17W antracit - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 17W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Tulga |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
119,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,80 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
