LED závěsné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 27W antracit - PAULMANN - Moderné svietidlá
Pau-79989 detail výrobku
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 27 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Svetelný tok | 2900 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 27W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Tulga |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
275,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 363,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 363,10 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
