LED nástěnné svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 2700K 230V 15W antracit - PAULMANN - Stropné a nástenné
Pau-79992 detail výrobku
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 41 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | moderní |
| Kolekce | Tulga |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
92,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,05 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
