LED stropní svítidlo 3-krokové-stmívatelné Tulga akustické 2700K 32,5W antracit - PAULMANN - Stropné a nástenné
Pau-79990 detail výrobku
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 32,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 50 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, krokově vypínačem |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 32,5W |
| Materiál doplňkový | látka |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Tulga |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
183,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 242,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 242,05 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
