LED stropní svítidlo Smart Home Zigbee 3.0 Tulga měnitelná bílá / 19 / 1x9W antracit stmívatelné - PAULMANN - Stropné a nástenné
Pau-79996 detail výrobku
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| výkon | 19 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 50 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 19W |
| Materiál doplňkový | textil |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Tulga |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
220,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 290,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 290,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
