STR-03803 - LATE LED STRONG 25m 1500 CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
|
| Farba | biela |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 360 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 25000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Svetelný tok | 14625 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
