LATE LED 3m 180 CW BLISTER - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Možnosť delenia po 3 LED. Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
STR-03033 LATE LED 3m 180 CW BLISTER detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 14,4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 3000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 1755 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 302 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
