LATE LED 3m 180 NW - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
STR-03744 LATE LED 3m 180 NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 14,4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 3000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 1740 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 200 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
