LATE LED 5m 300 NW - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
STR-03746 LATE LED 5m 300 NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 2900 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 527 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
