LATE LED 5m 300 WW IP65 - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
STR-03028 LATE LED 5m 300 WW IP65 detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 250 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 2875 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 215 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
