STR-03951 DARIA TRA 30 GU10 BLACK - DARIA TRA 30 GU10 BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Svietidlo pre vymeniteľnú LED žiarovku |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 4546 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
14,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
