DARIA WLL GU10 BLACK - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. Ak si zakúpite inteligentnú žiarovku, môžete svetlo ovládať pomocou telefónu alebo diaľkového ovládača. Svietidlo pre vymeniteľnú LED žiarovku |
STR-04094 DARIA WLL GU10 BLACK detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1665 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
