DARIA DWL GU10 WHITE - Vstavané
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo pre vymeniteľnú LED žiarovku |
STR-03944 DARIA DWL GU10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2181 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
