DARIA TRA GU10 BLACK - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo pre vymeniteľnú LED žiarovku |
STR-03949 DARIA TRA GU10 BLACK detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 2280 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
