DARIA TRA 30 GU10 WHITE - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo pre vymeniteľnú LED žiarovku |
STR-03950 DARIA TRA 30 GU10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2173 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
14,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
