STR-03946 DARIA SPT GU10 WHITE - DARIA SPT GU10 WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. Ak si zakúpite inteligentnú žiarovku, môžete svetlo ovládať pomocou telefónu alebo diaľkového ovládača. Svietidlo pre vymeniteľnú LED žiarovku |
|
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 435 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
