STR-03771 KROMA LED 10W GREY CW - KROMA LED 10W GREY CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 6200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 111 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 24 mm |
| Svetelný tok | 850 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 405 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
