KROMA LED 50W GREY NW - Záhradné svietidlá
STR-03235 KROMA LED 50W GREY NW detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 229 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 29 mm |
| Svetelný tok | 4420 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 3055 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
