KROMA LED 20W GREY CW - Záhradné svietidlá
STR-03701 KROMA LED 20W GREY CW detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 6200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 144 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hĺbka | 23 mm |
| Svetelný tok | 1690 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 709 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
