KROMA LED 100W GREY CW - Záhradné svietidlá
STR-03704 KROMA LED 100W GREY CW detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 6200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 100 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 269 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Svetelný tok | 8380 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 517 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
27,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
