KROMA LED S 50W GREY CW - Záhradné svietidlá
STR-03707 KROMA LED S 50W GREY CW detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Farba svetla | 6200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 229 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 59 mm |
| Svetelný tok | 4320 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 318 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
23,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
