STR-03770 KROMA LED 10W GREY NW - KROMA LED 10W GREY NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 111 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 24 mm |
| Svetelný tok | 870 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 880 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
