STR-03706 KROMA LED S 30W GREY CW - KROMA LED S 30W GREY CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Farba svetla | 6200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 30 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 177 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 54 mm |
| Svetelný tok | 2600 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 733 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
