STR-03607 KROMA LED S 50W GREY NW - KROMA LED S 50W GREY NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 229 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 59 mm |
| Svetelný tok | 4420 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1332 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
23,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
