STR-03236 KROMA LED 100W GREY NW - KROMA LED 100W GREY NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 100 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 269 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Svetelný tok | 8280 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 2707 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
27,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
