STR-03038 LATE LED 5m 300 WW BLISTER - LATE LED 5m 300 WW BLISTER
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Možnosť delenia po 3 LED. Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
|
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 2875 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 196 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
