STR-03037 LATE LED 5m 150 RGB IP65 BLISTER - LATE LED 5m 150 RGB IP65 BLISTER
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia. Možnosť delenia po 3 LED. Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 36 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Svetelný tok | 1650 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 973 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
26,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
