STR-03024 LATE LED 3m 180 WW IP65 - LATE LED 3m 180 WW IP65
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Páska je navrhnutá pre 12 V, je potrebný transformátor! Cena platí za jedno balenie. |
|
| Farba | biela |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 250 V |
| výkon | 14,4 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 3000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 1725 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
5,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
