STR-04840 BOBO LED 1,5W RGBW - BOBO LED 1,5W RGBW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Prevádzkové režimy: OFF/ON/30min
|
|
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | 50 lm |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1074 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
