DOG LED 1W RGBW - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Prevádzkové režimy: OFF/ON/30min Výber farieb a funkcií dotykom |
STR-04846 DOG LED 1W RGBW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Svetelný tok | 30 lm |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 614 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
