CAPYBARA LED 1,5W - Lampičky a lampy
STR-04807 CAPYBARA LED 1,5W detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | hnedá / žltá |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | max 40 lm |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 2112 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
