PUPIL LED 0,4W CAT - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-09886 PUPIL LED 0,4W CAT detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Svetelný tok | 12 lm |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1054 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
