STR-04804 LARGO LED CONNECTOR I - LARGO LED CONNECTOR I
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pásik je na 12 V, je potrebný transformátor! Cena je za balenie. |
|
| Farba | transparentná |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 48 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 17 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 177 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
